Послуги

У вас росте малюк! Він дивовижний і неповторний. Ви прагнете розкрити усі його таланти, усі його здібності та можливості оточуючому світу.

…І, можливо, порівнюючи свою дитину з іншими, ви починаєте хвилюватися через те, що вона робить, або не робить. Повільно навчається розмовляти? Не може виконувати простих побутових дій? Неслухняна? Мовчазна та замкнута?

Не хвилюйтесь даремно. Проконсультуйтесь з дитячим логопедом-дефектологом, дитячим психологом. Якщо потрібне пробне заняття – воно безкоштовне!

Томатіс

ПРОГРАМА АУДІОТРЕНУВАНЬ - СЛУХОВА ТЕРАПІЯ

Можна мати чудовий слух, але бути поганим слухачем

Звуковий сигнал правильно розпізнається вухом, але неправильно сприймається на емоційному рівні. Щоб захистити себе, мозок створює бар'єри, що призводить до різних розладів. У цьому випадку ми кажемо про проблеми зі здатністю слухати.

«ТОМАТІС» - це педагогічний метод, який використовується для розвитку слухового сприйняття у людей з нормальним слухом. Метод працює завдяки спеціальному пристрою, що контрастно змінює музику. Непередбачувана зміна тембру дивує наш мозок і запускає розвиток механізмів слухової уваги. Мозок сам переводить себе в режим слухання.

Метод "ТОМАТІС" стимулює мозок

Під час тренування ви чуєте музику через навушники. Також звук передається за допомогою спеціального вібропристрою – це називається кісткова провідність. Завдяки кістковій провідності звук потрапляє прямо у внутрішнє вухо, а внутрішнє вухо готується до сприйняття звуку, що передається через барабанну перетинку. Перемикання між двома «каналами» передачі звуку, то викликає скорочення м'язів середнього вуха, то дозволяє цим м'язам розслабитись. М'язи змушують виконувати фізичні вправи.

Завдяки методу «ТОМАТІС» покращується регуляція внутрішнього вуха. Іншими словами, за допомогою раптових змін тембру інтенсивності звуку відбувається стимуляція всієї аудіальної системи.

Як це працює?

Мета програми

Сфера застосування методу «Томатіс»

План аудіотренувань

ДОДАТКОВІ ІНСТРУМЕНТИ:

Рекомендуємо інші корисні методики!

SOUNDSORY ®

SOUNDSORY® це мультисенсорна домашня програма для покращенню моторних та когнітивних навичок. Включає фонотеку спеціально підібраної музики, обробленої за допомогою нейроакустичних модифікацій. Це також серія із п’яти десятків вправ для керування своїм тілом, тренування положення та координації.

У програмі Soundsory® використовується інтегрований метод для стимуляції равлика та вестибулярної системи, тобто йдеться не лише про слухову систему, але й про моторну частину вуха, яка відповідає за рівновагу, ритм і координацію.

SOUNDSORY® розроблена для допомоги людям з:

  • затримкою розвитку моторних навичок, рівноваги та координації;
  • розладами аутистичного спектру та порушеннями розвитку;
  • порушеннями обробки сенсорної та слухової інформації;
  • порушеннями концентрації уваги, такими як СДУ та СДУГ.

Тривалість програми – по 30 хвилин протягом 40 днів.

Кожен день програми ділиться на дві частини: ритмічна музична програма – етап слухання, триває 25 хвилин; вправи для тіла – етап триває 5 хвилин.

FORBRAIN®

FORBRAIN® — це унікальні, революційні навушники, які дають вам новий спосіб обробки інформації, поєднуючи в собі пристрій кісткової провідності та патентовані динамічні фільтри. Гарнітура FORBRAIN® стимулює, тренує та розвиває мозок.


* Метод Томатіс не може сприйматися як медичне лікування та постановка діагнозу за медичними показниками. Вся інформація, розміщена на сайті, не є медичною консультацією та має ознайомлювальний характер.

© Назви: «Томатіс», «Томатіс» + логотип», «Солістен» знаходяться в особистій власності компанії Томатіс Девелоппмент С.А. та є зареєстрованою торговою маркою. Будь-яке використання даних назв та логотипу в особистих цілях, без офіційного дозволу представників компанії, заборонено.