Послуги

У вас росте малюк! Він дивовижний і неповторний. Ви прагнете розкрити усі його таланти, усі його здібності та можливості оточуючому світу.

…І, можливо, порівнюючи свою дитину з іншими, ви починаєте хвилюватися через те, що вона робить, або не робить. Повільно навчається розмовляти? Не може виконувати простих побутових дій? Неслухняна? Мовчазна та замкнута?

Не хвилюйтесь даремно. Проконсультуйтесь з дитячим логопедом-дефектологом, дитячим психологом. Якщо потрібне пробне заняття – воно безкоштовне!

Як це працює

Принцип дії методу «Томатіс»

Принцип дії методу «Томатіс» – сенсорна звукова стимуляція.

Звук передається двома шляхами: шляхом кісткової провідності, викликаної вібрацією у верхній частині черепа, та шляхом повітряної провідності, при якій звукові коливання передаються через зовнішнє вухо. Звукові сигнали з накладенням спеціального ефекту стимулюють активність внутрішнього вуха загалом у тому числі тих його частин, які впливають на слухові та моторні функції.

Звук передається спочатку на барабанну перетинку, а потім завдяки кістковій провідності стимулює рефлекс скорочення-розслаблення м'язів стремінця та молоточка. Цей ефект досягається в результаті перцептивного звукового розмаїття (дворазового чергування частоти та інтенсивності звуку), який «дивує» вухо.

У результаті вібрації, викликаної звуковими коливаннями, ці м'язи, у свою чергу, приводять в рух равлика і вестибулярну мембрану середнього вуха. Зсередини равлик покритий волосковими клітинами, які перетворюють звукову вібрацію на електричні імпульси. Ці імпульси надходять у ретикулярну формацію головного мозку, яка є великою нейронною мережею, що контролює загальний рівень активності мозку. Равлик і вестибулярна мембрана створюють нервові імпульси, що стимулюють головний мозок, виконують функцію «фізкультури кори мозку».

Більш того, вестибулярна мембрана передає в мозок сигнали про незначні рухи тіла, тому безпосередньо впливає на почуття ритму і рівновагу. Тому так важливо, щоб цей сигнал був гармонійним та правильним.


* Метод Томатіс не може сприйматися як медичне лікування та постановка діагнозу за медичними показниками. Вся інформація, розміщена на сайті, не є медичною консультацією та має ознайомлювальний характер.

© Назви: «Томатіс», «Томатіс» + логотип», «Солістен» знаходяться в особистій власності компанії Томатіс Девелоппмент С.А. та є зареєстрованою торговою маркою. Будь-яке використання даних назв та логотипу в особистих цілях, без офіційного дозволу представників компанії, заборонено.