Послуги

У вас росте малюк! Він дивовижний і неповторний. Ви прагнете розкрити усі його таланти, усі його здібності та можливості оточуючому світу.

…І, можливо, порівнюючи свою дитину з іншими, ви починаєте хвилюватися через те, що вона робить, або не робить. Повільно навчається розмовляти? Не може виконувати простих побутових дій? Неслухняна? Мовчазна та замкнута?

Не хвилюйтесь даремно. Проконсультуйтесь з дитячим логопедом-дефектологом, дитячим психологом. Якщо потрібне пробне заняття – воно безкоштовне!

Аутизм

Як розпізнати аутизм у дитини?

Загальне порушення психіки, мовленнєва дисфункція та проблеми соціальної адаптації дитини – часто це головні ознаки прояву аутизму у дітей, які батьки мають негайно взяти до уваги.

Поява симптомів та ознак даного захворювання у дітей може бути викликано такими факторами:

  • генетичними;
  • порушення у діяльності нервової системи;
  • деякі порушення в обміні речовин та гормонів;
  • віруси інфекції та бактеріальні;
  • ртутні отруєння;
  • антибіотикотерапія.

Досить явні ознаки аутизму можна побачити у період до двох років. Виявляється це порушенням з боку мовного апарату, уповільненням мовного розвитку, відсутністю емоційних аспектів, труднощами у соціалізації, спалахами агресії та відсутністю інтересу до оточуючих. Такі діти мають фізичні особливості, які можуть проявлятися судомами, очевидними порушеннями в роботі шлунку, підшлункової, кишечника.

Лікування дітей-аутистів в основному спрямоване на розширення їх контакту з однолітками і відновлення емоційного рівня.

Центр «ЛогоСвіт»  пропонує для таких дітей групові заняття логопедичної групи, терапію за методами «Мозочкова стимуляція»«Томатіс»«Сенсорна інтеграція».