Послуги

У вас росте малюк! Він дивовижний і неповторний. Ви прагнете розкрити усі його таланти, усі його здібності та можливості оточуючому світу.

…І, можливо, порівнюючи свою дитину з іншими, ви починаєте хвилюватися через те, що вона робить, або не робить. Повільно навчається розмовляти? Не може виконувати простих побутових дій? Неслухняна? Мовчазна та замкнута?

Не хвилюйтесь даремно. Проконсультуйтесь з дитячим логопедом-дефектологом, дитячим психологом. Якщо потрібне пробне заняття – воно безкоштовне!

Сфера застосування

 • Затримка мовленнєвого розвитку
 • Проблеми навчання
 • Дефіцит уваги
 • Гіперактивність
 • Порушення координації руху
 • Синдром Дауна
 • Аутизм у дітей
 • Заїкання
 • Нервові тики
 • Стреси
 • Депресії

Проблеми навчання та мовленнєвого розвитку

Багато дітей у віці від 4 до 6 років мають проблеми зі здатністю до навчання нейробіологічного походження, що виникають через неправильний розвиток деяких ділянок головного мозку в передпологовий період.

Ефект методу «Томатіс» заснований на пластичності нервових ланцюжків, що беруть участь у розшифровці та аналізі звукових сигналів, а також ланцюжків, що відповідають за здатність до руху, збереження рівноваги та координації.

«Томатіс» може допомогти дітям у подоланні проблем навчання та порушень мови. Він не усуває ці проблеми, але принаймні допомагає людині навчитися їх контролювати.

Концентрація та увага

Крім основного ефекту стимуляції мозку метод «Томатіс» також сприятливо діє на здатність до вибіркової уваги.

Дія методики «Томатіс» заснована на звуковому контрасті, який забезпечує безперервну раптову стимуляцію мозку, завдяки якій мозок зберігає активність сприйняття та увагу.

Аутизм у дітей

За методом «Томатіс» здійснюється ефективне лікування розладів аутистичного спектру в Україні. Використання спеціалізованого обладнання дозволяє впливати на нервові ланцюжки (провідники між слуховим апаратом та головним мозком), що складаються з «дзеркальних нейронів» (рухові та сенсорні). Ці специфічні нейрони беруть участь у формуванні процесів пов'язаних із соціальним пізнанням та адаптацією.

Заняття з такими дітьми ґрунтуються на спеціальному тренуванні вуха, в результаті якого створюється гармонія між звуковою та кістковою провідністю.

Терапія за методикою «Томатіс» спрямована на гармонійний розвиток дітей-аутистів та сприяє покращенню комунікативних здібностей, а також формуванню міжособистісних відносин.

Психомоторний розвиток

Вухо – це не просто орган почуттів, який сприймає звуки. У вусі знаходиться вестибулярний апарат, що грає найважливішу роль у виконанні рухової функції. Функція вестибулярного апарату – підтримувати рівновагу тіла.

Метод «Томатіс» впливає безпосередньо на вестибулярний апарат і, як наслідок, чинить пряму дію на регуляцію м'язового тонусу і рефлекторний контроль вертикального положення тулуба. Більше того, вестибулярний апарат разом із деякими іншими відділами мозку бере участь у механізмах, що контролюють координацію рухів та ритм. Таким чином «Томатіс» ефективно допомагає впоратися з проблемами ритму та координації.


* Метод Томатіс не може сприйматися як медичне лікування та постановка діагнозу за медичними показниками. Вся інформація, розміщена на сайті, не є медичною консультацією та має ознайомлювальний характер.

© Назви: «Томатіс», «Томатіс» + логотип», «Солістен» знаходяться в особистій власності компанії Томатіс Девелоппмент С.А. та є зареєстрованою торговою маркою. Будь-яке використання даних назв та логотипу в особистих цілях, без офіційного дозволу представників компанії, заборонено.