Послуги

У вас росте малюк! Він дивовижний і неповторний. Ви прагнете розкрити усі його таланти, усі його здібності та можливості оточуючому світу.

…І, можливо, порівнюючи свою дитину з іншими, ви починаєте хвилюватися через те, що вона робить, або не робить. Повільно навчається розмовляти? Не може виконувати простих побутових дій? Неслухняна? Мовчазна та замкнута?

Не хвилюйтесь даремно. Проконсультуйтесь з дитячим логопедом-дефектологом, дитячим психологом. Якщо потрібне пробне заняття – воно безкоштовне!

Мета програми

Перемикання сигналу створює ефект «ТОМАТІС»

Пристрої «Томатіс» призначені для створення унікального перцептивного звукового розмаїття.

Цей ефект викликає скорочення та розслаблення м'язів внутрішнього вуха, викликаний раптовим переходом від низьких частот, які не вимагають від слухового апарату будь-якої спеціальної підготовки.

Це схоже на гімнастику для м'язів вуха, оскільки завдяки багаторазовому повторенню та прогресуючій мобілізації м'язів покращується передача сенсорних звукових повідомлень у головний мозок.


* Метод Томатіс не може сприйматися як медичне лікування та постановка діагнозу за медичними показниками. Вся інформація, розміщена на сайті, не є медичною консультацією та має ознайомлювальний характер.

© Назви: «Томатіс», «Томатіс» + логотип», «Солістен» знаходяться в особистій власності компанії Томатіс Девелоппмент С.А. та є зареєстрованою торговою маркою. Будь-яке використання даних назв та логотипу в особистих цілях, без офіційного дозволу представників компанії, заборонено.