Послуги

У вас росте малюк! Він дивовижний і неповторний. Ви прагнете розкрити усі його таланти, усі його здібності та можливості оточуючому світу.

…І, можливо, порівнюючи свою дитину з іншими, ви починаєте хвилюватися через те, що вона робить, або не робить. Повільно навчається розмовляти? Не може виконувати простих побутових дій? Неслухняна? Мовчазна та замкнута?

Не хвилюйтесь даремно. Проконсультуйтесь з дитячим логопедом-дефектологом, дитячим психологом. Якщо потрібне пробне заняття – воно безкоштовне!

Аудіотренування

Спершу ваша дитина проходить індивідуальне психопедагогічне обстеження. Використовуючи спеціально розроблений пристрій, вона прослуховує програму, підібрану фахівцем.

Кількість та тривалість занять залежать від виявлених проблем.

Середня тривалість заняття – 2 години. 

План аудіотренувань

«Томатіс» терапія складається з трьох базових етапів:

  • Перший етап – 14 сеансів;
  • Другий етап – 13 сеансів;
  • Третій етап – 13 сеансів.

* Метод Томатіс не може сприйматися як медичне лікування та постановка діагнозу за медичними показниками. Вся інформація, розміщена на сайті, не є медичною консультацією та має ознайомлювальний характер.

© Назви: «Томатіс», «Томатіс» + логотип», «Солістен» знаходяться в особистій власності компанії Томатіс Девелоппмент С.А. та є зареєстрованою торговою маркою. Будь-яке використання даних назв та логотипу в особистих цілях, без офіційного дозволу представників компанії, заборонено.