Послуги

У вас росте малюк! Він дивовижний і неповторний. Ви прагнете розкрити усі його таланти, усі його здібності та можливості оточуючому світу.

…І, можливо, порівнюючи свою дитину з іншими, ви починаєте хвилюватися через те, що вона робить, або не робить. Повільно навчається розмовляти? Не може виконувати простих побутових дій? Неслухняна? Мовчазна та замкнута?

Не хвилюйтесь даремно. Проконсультуйтесь з дитячим логопедом-дефектологом, дитячим психологом. Якщо потрібне пробне заняття – воно безкоштовне!

Корисно знати

Стан розвитку мовлення у дітей

Зазвичай до 9-10 місяців дитина вимовляє окремі слова з однакових парних складів (мама, тато). До року набирається до 10-12 слів (баба, кис, му, бе). Велику роль формуванні мови дитини на цей період грає чітка, некваплива мова дорослих, оточуючих його.

Читати далі (російська мова)

Артикуляційна гімнастика

Звичайно ж це цікава історія про язичок, який живе в роті у своєму будиночку. Розучуємо різні вправи для язичка. Щоб дитина краще і швидше запам'ятала вправи, ми їх малюємо (малюю я, а дитина розфарбовує). Потім удома, дивлячись на малюнок, йому легше згадати та зробити артикуляційні вправи.

Читати далі (російська мова)

Аутизм

Загальне порушення психіки, мовленнєва дисфункція та проблеми соціальної адаптації дитини – часто це головні ознаки прояву аутизму у дітей, які батьки мають негайно взяти до уваги.

Читати далі