Послуги
У вас росте малюк! Він дивовижний і неповторний. Ви прагнете розкрити усі його таланти, усі його здібності та можливості оточуючому світу.
…І, можливо, порівнюючи свою дитину з іншими, ви починаєте хвилюватися через те, що вона робить, або не робить. Повільно навчається розмовляти? Не може виконувати простих побутових дій? Неслухняна? Мовчазна та замкнута?
Не хвилюйтесь даремно. Проконсультуйтесь з дитячим логопедом-дефектологом, дитячим психологом. Якщо потрібне пробне заняття – воно безкоштовне!
Мозочкова стимуляція
Метода сенсомоторного розвитку «Мозочкова стимуляція» – це система фізичних вправ, спрямованих на вдосконалення функцій мозочка, інших структур мозку, які відповідають за мовленнєву функцію, поведінку дитини.
«Незграбні» діти та розвиток мовлення
Хоча всі ми залюбки використовуємо традиційні методи «прокачати» мозочок – люльки для немовлят, гойдалки та схожі розваги, – проте не завжди знаємо, що розвиток вестибулярного апарату напряму впливає на здатність до концентрації, уваги, функцій мислення та мовлення у дітей.
Ознаки того, що мозочок малюка не справляється з тими складними навичками, які відповідають його віку, легко помітити. Це наступні симптоми:
- порушення координації рухів рук;
- порушення рівноваги (наприклад, коли дитина тягнеться за іграшкою);
- сидячи дитина робить багато «зайвих» рухів;
- вчиться вправно сидіти десь в 11 місяців;
- в рухах немає плавності;
- у дитини тремтять руки.
Центр «ЛогоСвіт» для «прокачки» ваших дітей використовує програму тренувань «Мозочкова стимуляція» (на основі авторської програми Френка Більгоу Learning Breakthrough Programm).
Саме ця програма стала результатом більш ніж тридцятилітнього дослідження американських вчених, унікально продумана та системна, з постійною ефективністю тренує як координацію рухів, так і сприйняття усного й писемного мовлення у дітей.
«Мозочкова стимуляція» вдосконалює навички:
- читання;
- писання рукою;
- рахування;
- запам’ятовування;
- фізичної активності або спорту.
Системність і послідовність мають значення!
Для досягнення якісного результату рекомендується проводити заняття з мозочкової стимуляції не рідше, ніж 3-4 рази на тиждень. Оптимальна тривалість тренування – 30 хвилин. Краще це робити перед проведенням інших корекційних занять.
Заняття проходять під керівництвом досвідченого інструктора з лікувальної фізкультури.
А ось так виглядає балансувальна дошка доктора Більгоу, вправи на якій дуже важливі для Learning Breakthrough Program: